Kunsttaxatiedag bij Golfbaan De Swinkelsche op woensdag 18 februari 2026
Op woensdag 18 februari 2026 bent u van harte welkom bij Golfbaan De Swinkelsche voor een taxatie van uw kunst. De taxaties worden uitgevoerd door twee taxateurs van Art Dumay, een internationaal opererende kunsthandel uit het Zuiden des lands.
Art Dumay heeft meer dan 25 jaar ervaring en heeft in die tijd regelmatig taxatiedagen georganiseerd in samenwerking met diverse musea en instellingen. Door hun internationale groei en uitgebreide kennis en kunde zijn zij een betrouwbare partner voor uw kunsttaxaties. Deze taxatiedag op 18 februari bij Golfbaan de Swinkelsche biedt u de kans om op een laagdrempelige manier uw kunstwerken te laten taxeren door experts.

Twee taxateurs van Art Dumay taxeren uw objecten en geven achtergrondinformatie over herkomst, periode, kunstenaar en waarde.
Wat kunt u laten taxeren?
- schilderijen
- tekeningen
- etsen
- sculpturen
- antieke voorwerpen
🎟️ Per ticket max. 3 objecten.
Grotere objecten? Foto’s zijn toegestaan.
Tickets
Ticketprijs: €2,50 per stuk
Tickets via Collectioneurs.nl of via marjolein@artdumay.com
Taxatiedag Golfbaan De Swinkelsche – Someren – 18 Februari 2026 – Collectioneurs
Art Dumay BV – Cockeveld 4 – Nuenen
www.artdumay.com | www.collectioneurs.nl
Informatie voor de pers
Contactpersoon: Melanie Dumay (Art Dumay)
📞 040-2845208


